Skubus pasirinkimas


Europinio mokėjimo atveju mokėtojas sumoka SEB banko komisinius mokesčius, gavėjas — kitų bankų komisinius mokesčius SHA.

kelių kriptovaliutų piniginės apžvalgos

Mokėjimo eurais nurodymas yra vykdomas kaip momentinio mokėjimo nurodymas, jei pervedama suma neviršija 15 eurų ir lėšų gavėjo bankas yra prisijungęs prie momentinių mokėjimų skubus pasirinkimas.

Pateikus mokėjimo nurodymą darbo dieną po Lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą laikas priklauso nuo gavėjo banko.

skubus pasirinkimas

Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir įkainius teiraukitės skambindami  telefonu arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių. Į mokėjimo formą įvedus lėšų gavėjo sąskaitos numerį, mokėjimo tipas bus parinktas automatiškai SEB banko viduje, europinis ar tarptautinis.

Jums reikės skubus pasirinkimas patvirtinti operaciją atsidarę SEB mobiliąją programėlę  verslo klientams atvykę į bet kurį SEB banko skyriųpateikite savo asmens tapatybės dokumentą SEPA mokėjimo nurodymas PDF, 41 KB Mokėjimo nurodyme įrašyti lietuviški simboliai bus perduoti skubus pasirinkimas gavėjui tik tuo atveju, jeigu lėšų gavėjo sąskaita yra Lietuvoje registruotame banke.

Lėšas siunčiant į užsienį, lietuviški simboliai bus pakeisti tarptautiniais.

tesla parinktys