Kriptovaliutos čekijoje


Kaip rašo italai, remdamiesi Čekijos tyrėju Luku Levu Cervinka, pagal oficialią Čekijos valdžios versiją kalba eina apie medicinos įrangos siuntą, konfiskuotą iš spekuliantų-pažeidėjų, kurie, nepaisydami griežtų apribojimų stengėsi ją parduoti už labai didelę kainą.

Spausdinti Stevenas Seagalas Reuters nuotr. Amerikiečių aktoriui Stevenui Seagalui paskirta daugiau kaip tūkst. Tai ketvirtadienį pranešė JAV vertybinių popierių ir biržų komisija.

kriptovaliutos čekijoje

Kaip informavo reguliuotoja, aktoriui buvo sumokėti tūkst. Savo ruožtu S. Seagalas reklamavo investicijas į ICO savo paskyrose socialiniuose tinkluose, ragindamas savo skaitytojus nepraleisti progos investuoti lėšas.

kriptovaliutos čekijoje kaip investuoti į pulsavimą

Priežiūros institucija mano, kad per ICO parduodamą kriptovaliutą reikia laikyti vertybiniais popieriais. Todėl, pažymima komisijos pranešime, visi, kurie reklamuoja tokias investicijas, privalo skelbti išsamius duomenis apie už tai gautas pajamas.

Reguliuotojos duomenimis, S. Seagalas sutiko sumokėti tūkst.

kriptovaliutos čekijoje forumas, kas ką uždirbo internete

Be to, jis įsipareigojo trejus metus nereklamuoti vertybinių popierių ir kriptovaliutų. Jungtinėse Valstijose gimusiam S. Sigalui metų lapkritį buvo suteikta Rusijos pilietybė.

kriptovaliutos čekijoje turbo variantų palaikymo linijos

Jis kriptovaliutos čekijoje lankosi Rusijoje ir ne kartą viešai reiškė simpatijas šiai šaliai. Holivudo aktorius ir kovinių filmų herojus savo norą tapti RF piliečiu aiškino tuo, kad "labai norėtų kelis mėnesius per metus praleisti su savo draugais Rusijoje, su žmonėmis, kurie jį myli ir jo laukia".

dienos prekybos sistema prekybos centro principai

Tų pačių kriptovaliutos čekijoje pradžioje buvo pranešta, kad S. Seagalas gavo Serbijos pilietybę.

variantas įėjo į pinigus