Forbes galimybės. "Forbes": rusų turtuoliai prarado beveik tris ketvirtadalius turto


forbes galimybės

Amerikiečių verslininkė, modelis ir realybės šou žvaigždė Kylie Forbes galimybės antrą kartą tapo jauniausia milijardiere, rašo žurnalas " Forbes ". Jenner pirmą kartą pateko į reitingą metų kovo mėnesį, vėliau sustiprino savo pozicijas, kai lapkritį ji sutiko parduoti 51 proc.

forbes galimybės kas yra pip dvejetainiuose variantuose

Biologė paragino nelaukti iš gydytojų "idealaus" vaisto nuo COVID Dėl šio sandorio, kuris baigėsi šių metų sausį, ejų Kylie Jenner verslo apyvarta siekia 1,2 milijardo dolerių. Kitaip nei daugelis forbes galimybės turtingų žmonių, ji pati užsidirbo turtą.

Viskas prasidėjo metais, kai verslininkė išleido kosmetikos liniją.

forbes galimybės

Pirmoji lūpdažių rinkinio partija 15 tūkst. Kylie netrukus išplėtė savo verslą. Per šešis mėnesius ji pardavė tūkstančių rinkinių.

Maždaug tuo pačiu metu "Forbes" pirmą kartą prabilo apie Kylie Jenner prekės ženklo vertė tuomet buvo milijonų dolerių kaip apie jauniausią istorijoje savo rankomis užsidirbusią milijardierę.

Jai pavyko aplenkti socialinio tinklo Facebook įkūrėją Marką Cukerbergą šį statusą jis pelnė būdamas 23 metųtaip pat tapti viena iš dešimties milijardierių pasaulyje iki 30 metų.

Dar šia tema.

forbes galimybės