Variantai pora


Juos suveda likimas. Ezoterikos žinovai išskiria tris likimo suvestų porų variantus. Galite tikėti, galite netikėti, bet jų teorija yra įdomi.

Dvasinio ryšio poros Tokios poros laikomos kosminėmis arba astralinėmis poromis.

Šie žmonės — variantai pora bendražygiai. Kartais jie vadinami vienas kito puselėmis. Bet mums šis žodis atrodo netinkamas, nes kiekvienas žmogus iš prigimties yra vientisas. O bendražygis yra tas, su kuriuo kartu galima žengti savo keliu per pasaulio labirintus.

galimybės užsidirbti pinigų internete maksimo kismeto dvejetainių opcionų strategija

Abu partneriai mato vienodą tikslo vaizdinį, į kurį jie žingsniuoja. Tai tarytum du vektoriai, sueinantys į vieną tašką. Jie puoselėjai bendras svajones apie ateitį. Tai susieja juos visam laikui, net jeigu jie turi skirtingų pomėgių, hobių ar skiriasi variantai pora finansinė padėtis, išvaizda, juos jungia variantai pora tikslas — bendri siekiai.

Jie abu yra tarsi du vieno paukščio sparnai, kurie darniai plasnoja, jam skrendant į vieną pusę. Tokių šeimų būna mažai.

Bet tokia šeima sukuriama ilgam laikui. Išoriškai tokie partneriai dažniausiai būna nepanašūs, net visiškai skirtingi, priešingybės. Socionika tokus partnerius vadina dualine pora. Pavyzdžiui, ji — matematikė, aukšto ūgio, jis — muzikantas, žemaūgis, nieko variantai pora apie matematiką.

Bet jie visai laimingi ir niekada nesibara, gyvena santarvėje, dažniausiai lieka ten, kur yra, niekur nepersikrausto.

variantai pora maks. internetinių pajamų apžvalgų

Jie — svetingi. Pora, nepaisant savo išorinių nepanašumų, įkvepia ir traukia daugybę žmonių.

Papildančiosios prekės

Giminingos sielos Šie žmonės — draugai, bičiuliai, taikdariai. Jie turi bendrą pomėgį, juos gali sieti psichologija, muzika, politinė partija ar kas nors kita. Pavyzdžiui, jis domisi ezoterika, ji — taip pat. Ėmė abu ir susituokė. Tai — neblogas dalykas, bet vėliau dažnai paaiškėja, kad abu svajojo apie savo namą, bet vienas jų — apie mūrinį mieste, o kitas — apie rąstinį kaime.

Ar tikrai verta būti poroje?

Ir ne visada tokiai porai pavyksta pastatyti ką nors bendro. Prasideda barniai. Paprastai jau būna per vėlu, nes atsiranda vaikų. Iš tikrųjų sunaikino ne buitis, o neteisingai susiklostę santykiai.

Poros amžiaus skirtumas: kuris variantas geriausias?

Jeigu jūs sudarėte tokią sąjungą ir esate nieko neskolingi savo partneriui ar partnerei, tai po kurio variantai pora atsiras tas arba takuris užtikrins ramų gyvenimą. Tačiau jūs visada jausite, kad trūksta polėkio, nebebūsite du stiprūs vieno paukščio sparnai. Giminingos sielos dažnai pragyvena kartu visą gyvenimą, pykstasi, bet neišsiskiria, tačiau nuolat ieško kito vienintelio nuošalyje. Tokių porų pasitaiko dažnai, jų bendras gyvenimas vėliau pasidaro pilkas ir neįdomus.

variantai pora

Bet tai dar nėra blogiausias santykių variantas. Karminės poros Šiuo atveju partnerius sieja vienoda kančia. Tie žmonės yra tarsi veidrodžiai.

  • Žinoma, aklai tikėti formulėmis negalima — tiek sėkmingų, tiek nesėkmingų santuokų yra sukuriama ir tarp bendraamžių, ir kai vyras yra vyresnis ar jaunesnis.
  • Kodėl žmonės sueina į porą?
  • Pora Rasa Vitkutė Alfa.
  • Aš siūlau uždarbį tinkle

Jie savo partneryje kaip veidrodyje mato savo asmeninį skausmą — trūkumus, neišspręstas situacijas, agresiją ir t. Jie kaip vienas kito priešai beje, priešas — nebūtinai blogis, kaip įprasta manyti; priešas yra tas, kuris verčia jus žvelgti į savo vidų.

  1. „Santaka“ / „Laukti liko dar pora metų“ ar „porą metų“? / Kalba
  2. Konsultacijų bankas - Valstybinė lietuvių kalbos komisija
  3. Prekybos apžvalgos indeksai
  4. Я вижу, вам действительно очень нужно это Кольцова.

  5. IKEA Lithuania - Įsigyti baldų, šviestuvų, interjero dekoracijų ir daugiau
  6. Atsiliepimai apie įvairius brokerių forumus

Jie patraukė vienas kitą vienodomis programomis. Pavyzdžiui, jis nekenčia moterų, o ji nekenčia savo motinos.

Poros amžiaus skirtumas: kuris variantas geriausias? - ntpardavimai.lt

Juos sieja vienodos problemos — abu nenori prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą. Kai vienas jų išsigydo nuo skausmo, programa baigiasi, jie išsiskiria.

Daugiau jiems nėra ką veikti kartu. Anot jų, sielos ateinana į šį pasaulį mokytis. Jeigu variantai pora gyvenime neišlaikė egzamino, tai dabar tas žmogus turi laikyti jį iš naujo.

Kiekvienas vyras ir kiekviena moteris tokiu būdu artėja prie savo mylimosios ar mylimojo. Kol kas jie turi atsikratyti tų savybių, kurios trukdo sutikti tą savo vienintelę ar vienintelį.

Reikia pridurti, kad variantai pora meilė yra sunkiausia. Ji tarsi uraganas įsiveržia į širdį ir vos ne sudegina ją. Kol širdis liepsnoja, žmogus kenčia nuo pavydo, skausmo, neištikimybės Jis nori būti su savo partneriu, nors tas nuolat verčia jį kentėti.

Sakoma, kad du žmonės, kurie vėliau susieja savo gyvenimus, susitinka neatsitiktinai. Juos suveda likimas. Ezoterikos žinovai išskiria tris likimo suvestų porų variantus. Galite tikėti, galite netikėti, bet jų teorija yra įdomi. Dvasinio ryšio poros Tokios poros laikomos kosminėmis arba astralinėmis poromis.

Jam atrodo, kad konfliktas įvyko paskutinį kartą, rytoj viskas bus kitaip, geriau Tačiau ateina rytojus, ir vėl viskas kartojasi iš pradžių.

Vyksta senų skolų ir ankstesnių gyvenimų atidavimas.

Likimo suvestos poros – galimi skirtingi variantai

Taip atstatoma pusiausvyra. Ankstesnių, juos susiejusių gyvenimų siužetai gali būti įvairūs: prievartavimas, žmogžudystė, išdavystė ir kt. Žaidimas užsitęsė variantai pora kelis variantai pora.

Ir tęsis tol, kol neatsiras supratimas ir jie nesugebės vienas kitam atleisti. Kentės abu, kol santykiai nebus apdoroti. Po to jie susitaikys ir išsiskirs. Tokių porų labai daug. Vyksta pagreitintas karmos apdorojimas. Dabar tokie laikai, kai pasaulis stengiasi išsivaduoti nuo visko, kas variantai pora, kad žmonija galėtų pereiti į naują sąmonės lygį. Šaltinis: Roza