Tarpininkavimo produktai


Draudimo tarpininkavimo direktyva reglamentuojama visų draudimo produktų pardavimo praktika, kuria turi vadovautis draudimo agentai ir tarpininkavimo produktai. Jiems taikomi įvairūs specialūs būtinieji reikalavimai, įskaitant reikalavimą: turėti atitinkamų žinių ir gebėjimų, kuriuos nustato jų buveinės ES tarpininkavimo produktai būti geros reputacijos; apsidrausti profesiniu draudimu arba pasirūpinti kita profesiniam draudimui prilyginama garantija, apsaugančia nuo profesinio aplaidumo pasekmių; turėti pakankamą finansinį pajėgumą, kad klientai būtų apsaugoti tais atvejais, kai tarpininkas neperveda draudimo įmonėms klientų draudimo įmokų ar neperduoda klientams pinigų už reikalavimus išmokėti draudimo išmoką pagal jų turimus draudimo liudijimus.

užsidirbkite pinigų savo verslui nuo nulio

ES šalys gali priimti griežtesnes taisykles, bet jos bus taikomos tik jų teritorijoje registruotiems draudimo agentams ir brokeriams. Remdamiesi prekyba triada registracija buveinės šalyje, draudimo ir perdraudimo tarpininkai savo veiklą gali vykdyti kitose ES šalyse.

Draudimo tarpininkai turi aiškiai paaiškinti klientams priežastis, kuriomis remdamiesi jie patarė pirkti produktus.

tarpininkavimo produktai

Jie turi tiksliai ir aiškiai raštu paaiškinti klientui, kodėl rekomendavo konkrečius produktus, atsižvelgiant į kliento individualius reikalavimus. ES šalys turi įsteigti vieną informacijos centrą, kuris leistų visuomenei lengvai susipažinti su informacija apie registruotus draudimo ir perdraudimo tarpininkus, atitinkamos ES šalies institucijas, kuriose jie įregistruoti, ir ES šalis, kuriose jie vykdo tarpininkavimo produktai veiklą.

Direktyva ES šalys skatinamos nustatyti tinkamas ir veiksmingas alternatyvaus ginčų sprendimo procedūras, leidžiančias nepatenkintų klientų ginčus spręsti neteismine tvarka, visų pirma per FIN-NET tinklą.

tarpininkavimo produktai pamm sąskaita ozyn

Naujoji direktyva tarpininkavimo produktai taikoma visai platinimo grandinei, įskaitant draudikus, kurie tiesiogiai parduoda produktus klientams tarpininkavimo produktai čia ir kilo naujasis direktyvos pavadinimas.

Ja taip pat toliau gerinama draudimo produktų pardavimo tvarka, įskaitant didesnį kainų skaidrumą ir geresnį klientų informavimą. ES šalys turėjo ją perkelti į savo tarpininkavimo produktai teisę ne vėliau kaip m.

50 mano veiklų. Muitinės tarpininkas ir tarpininkavimas bendrai. 18/50

ES šalys turi ją perkelti į savo nacionalinę teisę ne vėliau kaip m. Jis leidžia jiems plačiau investuoti pavyzdžiui, į akcijas ir obligacijas nei jie galėtų pavieniui.

  • Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorius | VĮ Registrų centras
  • Šia direktyva siekiama pagerinti prekybą draudimo produktais, kad ji atneštų realios naudos vartotojams ir mažmeniniams investuotojams ES.
  • Мне не нужно напоминать.

  • ntpardavimai.lt Įmonių katalogas, įmonės
  • Draudimo produktų platinimas: naujos taisyklės nuo m.

Perdraudimas: veikla, kai draudikai dalį savo rizikos portfelio perduoda kitiems draudikams, kad galėtų pasidalyti riziką, susijusią su didelių sumų išmokėjimu pateikus reikalavimą išmokėti draudimo išmoką.

Ši konsoliduota versija yra skirta tik informacijai.

opciono kiekis yra