Streikuoti kainomis


Vyriausybei ir prezidentui pateikus įstatymų projektus, pagal kuriuos nuo naujų metų brangtų ūkininkų naudojamas dyzelinis kuras ir didėtų žemės mokesčiai, ūkininkai grasina protesto akcijomis visoje Lietuvoje.

naudojant tendencijų liniją

Žemės ūkio tarybos pirmininkas sako, kad Vyriausybė netęsi pažadų nedidinti mokesčių ir tikina, kad kai kurie ūkininkai vos išsilaiko. Tuo metu finansų ministerija skaičiuoja, kad dėl lengvatinio degalų akcizų tarifo taikymo žemdirbiams, per pasiekti finansinę nepriklausomybę valstybė praranda 85 milijonus eurų. Dirbti neapsimokės?

Kodėl liekame NETIKUSIUOSE SANTYKIUOSE? (Kai vyras nerodo meilės, blogai elgiasi ar žemina)

Kauno rajone ūkininkaujantis Virginijus Grumadas sako, kad degalų traktoriai, kombainai, pakrovėjai siurbia daug, pavyzdžiui, cukrinius runkelius nukasantis kombainas per parą sunaudoja litrų dyzelino, o jei šlapia — ir daugiau. Ūkininkas sako, jei degalai brangs, dirbti neapsimokės.

gyva prekyba nerizikingų opcionų modeliai

Dabar ūkininkai už litrų degalų, kuriuos naudoja žemės ūkyje, moka 56 eurus. Žemės ūkio ministerija juos siūlo branginti keturiais, finansų ministerija — 25, o prezidentūra — 90 eurų.

 • X nuo 07 01 Žin.
 • Visuotinis aukštųjų mokyklų įspėjamasis streikas | Lietuvos sporto universitetas
 • Kaip ištraukti kriptovaliutą iš minergato į piniginę
 • Įspėjamąjį streiką šį kartą surengė Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga, prie kurios prisijungė ir Jurbarko rajone veikiančio Lietuvos mokytojų švietimo ir mokslo profesinės sąjungos LMŠMPS susivienijimo nariai.
 • Eltos nuotr.
 • Informaciniai pranešimai - Oficialiosios statistikos portalas

Skaičiuojama, kad dėl lengvatinio akcizų tarifo taikymo žemdirbiams, per metus prarandami 85 milijonai eurų. Taip pat kitais metais streikuoti kainomis pigesnio kuro žemdirbiai galės pirkti mažiau.

streikuoti kainomis

Grasina protestais Žemės ūkio tarybos pirmininkas grasina protestais — piktinasi, kad Vyriausybė netęsi pažadų streikuoti kainomis mokesčių — streikuoti kainomis planuojama didinti žemės ūkio paskirties žemės mokestį.

Esą gaudami mažiausią paramą Europos Sąjungoje, Lietuvos ūkininkai vos išsilaiko.

mokymų prekybos centras bitcoin uždirba milijoną

Sakoma, kad kuro akcizas yra lengvatinis. Tačiau jis joks ne lengvatinis, juk kuras žemės ūkiui be akcizų yra naudojamas visose ES valstybėse. Žemdirbiai protestuoti planuoja Vilniuje ir rajonuose, greičiausiai lapkričio pabaigoje vyksiančiai akcijai ketina susivienyti dabar nesutariančios žemdirbių savivaldos organizacijos.

 1. Ūkininkai žada streiką: jei degalai brangs, dirbti neapsimokės - LRT
 2. Teisės akto redakcija įsigalioja nuo:  Teisės akto statusas: Galiojantis Redakcijos straipsnis.
 3. Visuotinis aukštųjų mokyklų įspėjamasis streikas 11 18 Lietuvos sporto universiteto profesinė sąjunga kviečia kartu su Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimu LAMPSS ir su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis lapkričio 28 d.
 4. Kaip atidaryti internetinį verslą be investicijų
 5. Švietimo darbuotojai vėl ketina streikuoti 0 Danas Nagelė, www.

Plačiau žiūrėkite reportaže