Straddle variantai, Vaizdas:Freshwater Lake.jpg


Patikrinkite savo užsakymo sąlygas

Vienas iš tokių būdų yra investavimo įrankis, vadinamas "straddle". Pavyzdžiui, mes naudosime birželio 8 d. Ir pardavimo galimybė yra teisė parduoti ETF už tam tikrą kainą. Birželio mėn. Skambučio kaina bus nustatyta 2,25 USD, o birželio 80 d.

Related Content

Naudodamiesi mūsų pavyzdžiu, jei įsigysite ojo birželio mėnesį, perkate skambutį ir įdėsite į tą liniją. Tikslas perkant straddle yra pagrindinis ETF judėti. Jums nesvarbu, kokiu aq variantų jis juda, nes turite abiejų pokalbį ir naudojate aukštyn ir žemyn, tiesiog norite, kad jis būtų nepastovus.

Skamba paprasta, tačiau yra rizika.

SLožene strategije trgovanja pocijama - Strangle, Straddle (Balandis 2020).

Tiksliai rizikinga 4,75 USD, kaina, kurią mokate už skrydį. Norint parodyti pelną iš šios investicijos, norėtumėte, kad ETF perkeltų į viršų arba žemyn daugiau nei 4,75 JAV dolerio.

straddle variantai

Tačiau, jei ETF padalins bet kurią iš šių ribų, parodysite pelną iš šios investicijų strategijos. Pasirinkimo sandoriai, kurie yra už fiksuotą kainą, yra labiausiai nepastovūs, nes nesate tikri, kokiu būdu bus perkelti atsargos arba ETF šiuo atveju.

Vaizdas:Freshwater Lake.jpg

Yra tikimybė, kad fondas straddle variantai aukščiau ar žemiau šios streiko kainos. Esant giliai piniginės streiko kainai pvz. Ne tai, kad gali, bet atsitikti, tačiau tikimybė yra plonesnė, todėl galimybės tokiems streikų kainoms turi mažesnę kintamumą. Parduodami "Straddle" Tai yra priešinga prekyba.

profesionalų dvejetainių opcionų strategijos vaizdo dvejetainių variantų apžvalgos

Tokiu atveju parduodate vieną skambutį ir vieną skambutį. Jūsų tikslas čia yra, kad ETF nebūtų straddle variantai 75,25 ir 84,75 dolerio ribos iki birželio mėn. Geriausias straddle variantai yra tai, kad ETF uždarytų 80 dolerių tiksliai taip, kad ir skambučiai, ir pokalbiai nebūtų vertingi, tačiau, kol pagrindinis ETF išlieka maždaug 80 dolerių, trumpas "straddle" pardavėjas rodo pelną. Straddle variantai ir parduodant bet kokį variantą, yra didesnė rizika nei įsigyjant išvestinę finansinę priemonę.

Long straddle - Finance & Capital Markets - Khan Academy

Įsigiję ETF parinktį rizikuojate tik įsigijimo kaina, vaum internetinis uždarbis jūsų pelnas neribojamas atsižvelgiant į priežastis į atsargų judėjimą. Kai parduodate ETF parinktį, jūsų rizika neribota, tačiau jūsų pelnas yra apribotas iki pardavimo kainos.

Fresh articles

Nors tai atrodo pernelyg rizikinga prekybos galimybe, turėkite omenyje, kad rizikos kaina yra įtraukta į pasirinkimo kainą. Kainodaros apskaičiavimas kompensuoja riziką.

straddle variantai

Prekybos apimtys laikomos išplėstine pasirinkimo sandorių strategijaypač kai trūksta pozicijos, todėl labai svarbu suprasti, kaip visa tai veikia prieš pradedant ETF.

Tačiau, jei esate gerai išmanantis išvestinių finansinių priemonių pasaulį, tada straddle-trading yra puikus įrankis, kai norite įsitvirtinti ETF judėjimo kintamumo pozicijoje.

straddle variantai

Ir tiems investuotojams, kurie nenori naudoti kintamumo galimybių, apsvarstykite nepastovumą ETF, kuris stebi VIX indeksą. Related Content.

slapti pinigų uždirbimo būdai internete