Rėmelio variantas, Kokie rėmeliai korpusiniams aviliams - Lietuvos bitininkų forumas


meistras prekybos karnizai

Susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu. Titulinis Rėmeliai su tarpeliu - minimalistinė elegancija Paieška Rėmeliai su tarpeliu - minimalistinė elegancija Šių rėmelių išskirtinumas - tarp rėmelio ir paveikslo liekantis mažas tarpelis, kuris net dideliam paveikslui suteikia lengvumo ir elegancijos.

Užsiregistravo: Spa 22Standartinė Lap 09Austeja2 rašė: Susitvarkyti su bitininkavimo sistema taip, kad pilni medaus aukštai būtų kuo lengvesni, o lizdo rėmai kuo patogesni šeimai vystytis yra labai geras dalykas, bet tam reikia ir bitininko pasiryžimo ir neišvengiamai finansinių išlaidų, nes praktiškai reikia keisti avilio korpusų sistemą. Kažin ar gerai yra rėmelio variantas viso neimti medaus iš lizdinių rėmų, ypač jei rudeniop atsirandanda spygliuočių lipčiaus septimicijos grėsmė, nors retai taip būna ir bičių šeima užpildo juo pirmiausia atsirandančias dėl sumažėjusio perų kiekio tuščias vietas lizdiniuose rėmelio variantas. Kitas nepatogumas Langstroto korpusų atveju, kaip jau minėjo Floyd, tai kad būna jog šeima rudenyje stipri ir vieno aukšo tuomet per mažai, o dviejų perdaug. Jeigu šeimoje gera motina, nevargina erkės, tai nėra problemų šeimai peržiemoti ir ant tų tradicinių rėmų xkurie daugiausia dabar Lietuvoje naudojami, kažin ar rėmas yra koks tai didelis šeimai pagelbėjimas.

Rėmelio variantas to, šie rėmeliai atrodo itin šiuolaikiškai, todėl puikiai dera moderniuose interjeruose. Į "Floating" rėmelius paprastai rėminami modernaus meno darbai, abstrakcijos bei įvairi spauda ant drobės.

rėmelio variantas

Šie rėmai tinka rėmelio variantas drobės tapytiems ir ant porėmio aptemptiems paveikslams, nes drobė su porėmiu dedema į rėmelio vidų.

Taip pat svarbu, kad taip rėminamo darbo krašteliai būtų gražūs, nes jie labai gerai matysis, ypač, jei bus paliktas didesnis tarpelis.

rėmelio variantas

Didžiausias rėmelio privalumas - žiūrovui atidengiami net patys kūrinio krašteliai, nes paprastai kiti rėmai paslepia po kelis paveikslo milimetrus iš kiekvienos pusės. Mūsų rėminimo dirbtuvių katoge galite rinktis iš kelių skirtingų variantų, kuriuos rasite "Floating" rėmelių kolekcijoje ČIA.

Mes mielai Jums pagaminsime tokius rėmelius!