Prekyba sėkla, Tikrina sėklų pardavėjų skelbimus – kas ten turi būti nurodyta - DELFI Agro


Spausdinimo versija Pasidalink Reklama Rekordiškai šilta žiema privertė sukrusti daržininkus ir anksčiau nei įprasta dairytis sėklų.

Daržininkams profesionalams siūlome visame pasaulyje savo kokybe garsių prekinių ženklų Rijk Zwaan ir Clause sėklas. Siekdami, kad kuo didesnis augintojų ratas galėtų įsigyti aukštos kokybės sėklas, mes dalį profesionalių sėklų suberiame į mažesnes pakuotes, todėl reikiamą jų kiekį už prieinamą kainą gali nusipirkti ne tik auginantys daržoves pardavimui, bet ir mažų sklypelių savininkai. Jose subertos minėtų firmų tiekiamos labai aukštos kokybės sėklos.

Prekybininkai skaičiuoja, kad šiuo metu sėklų, svogūnų ir gėlių sėjinukų paklausa yra išaugusi beveik trečdaliu lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šiemet per sausį jau parduota net 30 proc. Gėlių sėklų pardavimai šį sausį buvo 12 proc.

Drulienė pripažįsta, kad sezoniškumas daro didelę įtaką sėklų pardavimams ir atkreipia dėmesį, kad daržovių sėklų pardavimų pikas pernai buvo pasiektas balandį — gegužę, daugiausia gėlių sėklų prekyba sėkla parduota kovo ir balandžio mėnesiais, o gėlių tulpių, narcizų, hiacintų, krokų ir kitų gėlių svogūnėlių intensyviausia prekyba vyksta rugsėjį — lapkritį. Tuo tarpu vasario pabaigoje ir kovą gėlių mylėtojai pradeda domėtis jurginų, kardelių, lelijų svogūnėliais.

bitcoin darbo principas

Drulienės, pastaraisiais metais pastebima tendencija, kad auga ekologiškų prekyba sėkla paklausa. Pernai ekologiškų sėklų pardavimai išaugo 16 proc.

uždarbis internete androd saugiausias dvejetainių opcionų tarpininkas

Šių metų sausį ekologiškų sėklų parduota 40 proc. Ekologiškų sėklų pakuotės yra žymimas specialiu ženklu. Ką lietuviai dažniausiai sėja?

prekyba sėkla

Reklama Iš prieskoninių augalų sėklų kategorijos dažniausiai perkamos levandos, laiškiniai česnakai, raudonėlis, čiobrelis. Šie žalumynai dažnai auginami tiesiog namuose ant palangių ar kitose vietose, kur pakanka natūralios šviesos ir šilumos.

prekyba sėkla