Pasirinkimo tikimybė. Mončio Holo uždavinys


Paradoksas[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Už vienerių durų slepiasi mašina, o už kitų dvejų - ožkos.

Spausdinti Korupcijos pasireiškimo tikimybė — prielaida, kad tam tikri įstaigos veiklą veikiantys išoriniai ir ar vidiniai ir ar individualūs rizikos veiksniai sudarys galimybes atsirasti korupcijai.

Pirmasis duris atveria vedėjas ir už jo pasirinktų durų būtinai yra ožka. Tarkime, kad jūs esate žaidime, kuriame turite pasirinkti vienerias iš trejų durų.

Tikimybių teorijos aksiomos Bandymų, kuriuos valdo atsitiktinumai yra visokių. Taigi ir tikimybių skaičiavimo modelių yra įvairių. Įvairovė gerai, bet chaosas - vargu. Kad tikimybinių modelių įvairovė nevirstų chaosu, reikia susitarti dėl pačių paprasčiausių savybių, kurias turi turėti visi šie modeliai, nepriklausomai nuo jų prigimties. Kitaip tariant - reikia susitarti, kokie elementai turi sudaryti tikimybių skaičiavimo modelį tikimybinę erdvę pasirinkimo tikimybė kokie pagrindiniai sąryšiai aksiomos juos turi sieti.

Už vienerių durų yra automobilis pagrindinis prizaso už kitų dvejų durų - ožkos paguodos prizai. Mašina ir ožkos yra atsitiktinai sudėliojamos už durų prieš prasidedant laidai. Žaidimo taisyklės yra tokios: jums pasirinkus vienerias duris, tos durys lieka uždarytos.

kaip legaliai neuždirbti pinigų

Žaidimo vedėjas Montis Holas, kuris žino, kas yra už kiekvienų durų, dabar turi atverti vienerias iš jūsų nepasirinktų durų. Jis privalo atverti duris, už kurių slėptųsi ožka.

pasirinkimo tikimybė

Jei jūs pasirinkote duris, už kurių yra automobilis, vedėjas atveria bet kurias iš dvejų durų, kadangi už jų abejų slepiasi ožkos.

Atvėręs duris pasirinkimo tikimybė jūsų paklausia, ar norėsite pasilikti su savo pasirinkimo tikimybė pasirinkimu, ar norėsite jį pakeisti ir atverti kitas duris.

pasirinkimo tikimybė prekybininkų demonstracinė sąskaita

Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad pasirenkate pirmąsias duris ir po to vedėjas atveria trečiąsias duris, už kurių yra ožka. Ar jums apsimoka priimti šį vedėjo pasiūlymą? Yra keli būdai tą įrodyti.

Kaip žaisti Live BlackJack? - Taisyklės ir strategija per 13 min - ntpardavimai.lt

Vienas iš populiariausių sprendimų gali būti pavaizduotas tokia schema: 1.