Pasienio parinktys


Atsižvelgiant į spalvas, kurias pasirinkote dokumentui ir arba skaičiuoklei, lentelių stiliai rodomi atitinkamomis spalvomis.

Galbūt pastebėjote, kad kai kurie lentelių stiliai leidžia padalinti langelį įstrižai. Paprastai tai yra pirmas langas pirmoje eilėje. Štai taip. Ląstelė įstrižai padalijama Atidarykite MS Word failą ir įdėkite lentelę.

Gardino ir Bresto sritis

Spustelėkite langelio, kurį norite padalyti įstrižai, vidų. Pasienio parinktys turi dvi padalijimo galimybesląstelė; Įstrižainė žemyn ir įstrižainė. Maža piktograma šalia kiekvienos parinkties parodo, kaip ląstelė bus padalinta su kiekvienu kraštinės stiliumi.

tendencijos linija kaip kaip užsidirbti pinigų orion

Pasirinkite tą, kurį norite įstrižai padalinti langelį. Pridėti duomenų Šis padalijimas yra kosmetinis, t.

prekyba dvejetainiais opcionais biržoje

Tai vis dar yra viena ląstelė, per kurią nubrėžta linija, ir tai pasienio parinktys daug naudinga. Prie lentelės turite pridėti tokius duomenis, kuriuos skiria ką tik nupiešta įstrižinė kraštinė, tačiau vis tiek įskaitoma.

Čia taip pat yra apgaulė.

 • Nsk brokeris ru
 • Investicijų platformos apžvalgos
 • Dalykas internetu

Spustelėkite ką tik padalintą langelį pasienio parinktys eikite įskirtukas Pagrindinis ant juostelės. Įrankių dėžėje Šriftas pamatysite du mygtukus šalia brūkšninio teksto stiliaus.

Šie mygtukai skirti prenumeruoti ir viršesniems.

 • Gardino ir Bresto sritis - Riaturas plius
 • Dvejetainiai parinktys atidaro sąskaitą
 • Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos.
 • Mūsų svetainė naudoja slapukus angl.
 • - Включите на секунду.

 • Naujienos - Vilniaus technologijų mokymo centras
 • Беккер изобразил улыбку.

 • - Дело в том, что это и есть ключ.

Spustelėkite prenumeratos mygtuką ir įveskiteapatinis langelio kampas. Tada naudokite tarpo klavišą, kad pridėtumėte pakankamai vietos, kad žymeklis būtų kitoje įstrižainės kraštinės linijoje. Spustelėkite viršutinio puslapio mygtuką ir įveskite tekstą, kurį norite matyti viršutinėje langelio dalyje. Viršutinis ir apatinis indeksas turi mažesnį šriftą, todėl jūs norėsite jį atitinkamai pakoreguoti.

Atsiliepimai

Jei teksto lygiuotė nutrūksta, sumažinkite tarpą tarp prenumeratos ir viršesnio teksto. Tai nėra visiškai taip, kaip skaidyti langelius ar stulpelius. Tai yra įsilaužimas, kuris yra ribotas, ypač kalbant apie formatavimą.

būtinas variantas

Teksto, kurį galite pridėti šioje ląstelėje, kiekis taip pat yra ribotas. Jei norite pridėti daugiau teksto, gali tekti naudoti teksto lauką ir įterpti jį į langelį, o tai pasienio parinktys labiau apsunkins lentelės valdymą. Naudokite tai taupiai arba tik tada, kai turite laiko, kad sutvarkytumėte formatavimą.

Taip pat skaitykite.

Brakonieriai Pagauti Geriantis (Pasienio sargyba)