Mainų transliacija


Naujienos Kaip pavadinti atliekų surinkimo aikštelėse veikiančius daiktų mainų paviljonus?

mainų transliacija prekybos tyrimas

To paklausęs ir šių punktų pavadinimo parinkimo konkursą paskelbęs Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras ARATC sulaukė beveik šimto pasiūlymų. Tai rodo, kad jiems rūpi atliekų tvarkymo mainų transliacija ir vis daugiau žmonių suvokia, jog jie yra ne tik šios sistemos dalyviai, bet ir jos kūrėjai", - sakė ARATC direktorius Algirdas Reipas.

dvejetainiai variantai, kaip užsidirbti pinigų signalai apie šiukšliadėžės parinktis

Daiktų mainų punktai, prieš metus įrengti visose Alytaus regiono mainų transliacija tvarkymo centro eksploatuojamose didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelėse, labai greitai išpopuliarėjo. Mainų transliacija žmonės čia atneša dar gerus, bet jiems nereikalingais tapusius daiktus, kiti ateina reikiamų daiktų pasiieškoti, o radę — juos pasiima. Tačiau į šiuos punktus patenka ir nemažai tokių daiktų, kuriuos reikia sutaisyti, sutvarkyti, kad jie būtų tinkami tolesniam naudojimui.

patikimiausia interneto hype investicija

Tai bus daroma netrukus, jau šį rudenį duris atversiančiame daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centre. Kaip šis centras ir savotiški jo padaliniai — daiktų mainų punktai — vadinsis?

Konkursui savo pavadinimų variantus teikę gyventojai stebino išradingumu, kūrybingumu ir šmaikštumu.

mainų transliacija užsidirbti pinigų internete 10 grivina

Visus pasiūlytus variantus apsvarsčiusi vardo parinkimo komisija išrinko 3 labiausiai reikalavimus atitinkančius pavadinimų variantus, o galutinį žodį kviečia tarti gyventojus, balsuojant už jiems labiausia patinkantį pavadinimą. Jų pavadinimas turi būti priimtinas daugeliui, todėl kviečiame gyventojus būti aktyviais ir balsuoti už labiausia patinkantį vieną iš trijų komisijos atrinktų variantų", - kviečia ARATC Pakartotinio naudojimo padalinio greitai pasinaudokite galimybėmis Agnė Jučienė.

mainų transliacija užsienio dvejetainiai opcionai

Ji primena: vardo, kuris surinks daugiausia balsų, autoriui bus įteikta speciali ARATC dovana — ekologinė edukacija. Balsuoti už vieną už labiausiai Jums patinkantį vieną iš trijų vardų galima internetu, atsidarius žemiau esančią nuorodą.

variantai nuo 5

Balsavimas vyksta iki rugsėjo 25 dienos.