Kriptovaliutų asociacija


Rugsėjo 27 d Kriptovaliutų asociacija bankai rado būdą legalizuoti kriptovaliutas. Dokumente pateikiami pasiūlymai dėl skaitmeninio turto legalizavimo Rusijoje, naudojant užsienio patirtį.

Rusijos bankų asociacija pateikė pasiūlymą, kuris leis įvesti operacijas su kriptovaliutomis apmokestinti ir tuo pačiu vengti jų pripažintimokėjimo priemonėmis.

Tokiu atveju kriptovaliutos gali būti laikomos daiktu ir apmokestinamos, kaip ir mainų sandoriai. Tačiau kasybą galima susieti su lobio paieškomis. Be to, kaip paaiškino ADB viceprezidentasAnatolijus Kozlachkovas, kriptovaliuta atsiranda dėl kasybos, tai yra asmens, kuris pats jį sukuria, veiklos.

kriptovaliutų asociacija pelninga nusipirkti bitkoinų už eurų

Jo nuomone, šiuo atveju "jis gali būti naudojamas mainų sandoriuose, apmokestinamas, kaip numatyta atitinkamame mokesčių kodekso skyriuje".

Tuo pačiu metu, pridūrė ADB viceprezidentas, bus galima išvengti kriptovaliutos pripažinimo mokėjimo ar pinigų pakaitalu.

kriptovaliutų asociacija skirtumas tarpininko naudai 5 raidžių skaitymas

ADB taip pat mano, kad kriptovaliutos sandoriaituri būti apmokestinamos pelnu kaip mainų operacijos. Patekimas į šią rinką bus reguliuojamas pagal analogiją su vertybinių popierių rinka.

kriptovaliutų asociacija

Kriptovaliutų pirkimas turės būti kriptovaliutų asociacija, o skaitmeninės piniginės - panaikintos. Kartu koncepcijos autoriai pažymi, kad virtualūs pinigai turėtų būti laisvoje apyvartoje ir keistis už prekes, valiutą ir žetonus.