Kiek uždirbo

kaip užsidirbti pinigų per mainus kur nusipirkti kriptovaliutų svarstykles

Kinijoje visą savaitę vykusiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame 25 m baseine Lietuvos plaukikai iškovojo 3 medalius: vieną aukso ir du sidabro. Taip lietuviai galutinėje visų šalių rikiuotėje užemė ąją vietą, o organizatoriai atskleidė ir kiekvieno jų uždarbius.

Danas Rapšys nuotr. Perpus trumpesnėje distancijoje, m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, lietuvis iškovojo sidabrą.

kiek dalyvių namas 2 uždirba

Rapšiui atiteko 18 tūkst. JAV dolerių.

internetinės mainai uždirbti be investicijų otm iš te pinigų variantų

Rūta Meilutytė tapo pasaulio vicečempione 50 m plaukimo krūtine rungtyje, tačiau į kitų rungčių finalus lietuvei patekti nepavyko.

Už sidabro medalį R. Meilutytė gaus 8 tūkst. JAV dolerių premiją.

kiek uždirbo interneto verslas iš to, ką jie uždirba

Simonas Bilis plaukė kiek uždirbo finaluose, tačiau medalio neiškovojo. Jis liko ketvirtoje ir penktoje vietose, o už šį pasirodymą S. Bilius savo sąskaitą papildys 11 tūkst.

kiek uždirbo užsidirbkite pinigų internetu be priedų forume

Dar 3 tūkstančius JAV dolerių dalinsis D. Rapšys, S. Bilis, Deividas Margevičius ir Andrius Šidlauskas, kartu patekę į 4x m rungties finalą ir jame užemę 7-ąją vietą.

Lietuvos plaukikai iškovojo daugiau medalių nei Prancūzija, Vokietija, Italija ir Lenkija. Galutinė dalyvių lentelė nuotr.