Keistuolių variantai


Keistuolius kalbino Lina Pavalkytė. Aldona Vilutytė: Toks buvo teatro sprendimas - pavaidinti tai, ką sukūrėme praėjusį keistuolių variantai, kuris buvo jubiliejinis - šventėme dvidešimtmetį.

keistuolių variantai

Tuomet norėjome žiūrovus nustebinti, vos ne kas mėnesį parodyti ką nors naujo Šį sezoną norėjosi vaidinti tai, kas jau sukurta, pasidžiaugti tuo, išgyventi tai giliau. Agnė Sunklodaitė: Jubiliejinis sezonas turėjo keturias premjeras, ir dar daugybę koncertų! Todėl natūralu, kad sezonas buvo ramesnis.

Visgi ankstyva sėkmė neužmigdė ant laurų — jauniausia Keistuolių teatro karta įnirtingai dirba su skirtingais kūrėjais bei dar skirtingesniais pastatymais, savo jėgas išbandydami nuo spektaklių vaikams iki provokatyvių judesio pasirodymų. Nors ir vėlyvas vakaras, susitinkame jūsų repeticijų erdvėje akademijoje.

Kūrėme jį Kalėdoms ir vaidinome visą sezoną tai buvo dažniausiai rodytas spektaklis šį sezoną - red. Kaip ir kiekvienas naujas spektaklis, jis tobulėja.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Spektaklis mėgstamas vaikų, kaip ir knygelė, pagal kurią jis pastatytas. Aktoriams patinka jį vaidinti. Mane tai labai džiugina juokiasi. Jį atkuriant prisijungė režisierius Aidas Giniotis.

Keistuolių teatras – Vikipedija

Justas Tertelis: Man jis buvo geras Nes norėjom padaryti labai daug, ir nebuvo kada nė stabtelėti. O šiemet galėjome sau tai leisti. Po premjeros spektaklis keičiamas į vieną ar kitą pusę Vaidotas Žitkus: Turėjome galimybę pasitikrinti, kaip publika priima naujus spektaklius, kaip jie gyvena Kas su tais spektakliais atsitinka, kaip jie keičiasi? Aišku, kai kurie spektakliai laikui bėgant išsikvepia.

Aidas Giniotis "Ateinantį sezoną norime neskubėti, truputį pristabdyti teatro linksmą repertuarą ir grąžinti jį į teatro gelmes

Iš pradžių jis buvo sukurtas kaip kalėdinis keistuolių variantai, paskui vaidintas vasaros gastrolių metu, kaip koncertinis variantas.

Spektaklis patyrė labai daug išbandymų ir kelis kartus atgimė.

Keistuolių teatras - „Mėlynas autobusiukas“

Bet taip ir su kitais spektakliais. Nes spektaklis yra gyvas tol, kol aktoriai nori jį vaidinti, kol jis randa atgarsį žiūrovų širdyse. Mes labai daug improvizuojam.

Naršymo meniu

Kiekvieną kartą tas pats spektaklis yra vis kitas. Nuo to, kaip publika reaguoja, kaip sekasi bendrauti su žiūrovais, labai daug kas gali pasikeisti.

keistuolių variantai bitkoinai gauna dosnumą avataruose

Tokia Keistuolių teatro tradicija. Juk negali laikytis visada už senų dalykų.

Dominykas Vaitiekūnas: „Tai vienintelis spektaklis, kuriame aš vis dar vaidinu“

Vaidmeniui ruošiuosi taip pat Bet jis auga kartu su publika, kuri pradėjo eiti į keistuolių spektaklius, kai teatre vaidino keturi aktoriai, dabar tie mūsų žiūrovai jau suaugo, taigi mes jiems rodome suaugusiems skirtus spektaklius.

Bet aš manau, kad keistuolių teatras niekada neatsisakys spektaklių vaikams. Jie įdomūs ir suaugusiems. Arba atvirkščiai.

Informacija

Pavyzdžiui, Kauno festivalyje arba Rokiškyje - visur pilna salė. Jautiesi laukiamas, ir todėl dar labiau norisi išsaugoti tą ištikimąjį žiūrovą Jei žiūrovas, dar būdamas vaikas pamatė spektaklį, kuris jam patiko ir vis dar ateina į mūsų teatrą, tai rodo, kad teatras nesivaiko pigių blizgučių, kuriais taip stengiasi sužibėti televizija.

keistuolių variantai

Nors aš nesu prieš televiziją, bet manau, kad greitai mes tapsime žymūs jau vien tuo, kad taip nedarome. Tikiu, kad ateina laikas, kai gyvas keistuolių variantai ir žiūrovo kontaktas taps labai reikalingas. Ir tai teatro ateitis.