Interaktyvus variantas. Įmonė Interaktyvus


interaktyvus variantas

Pasak šalies vadovės, patyčias galime sustabdyti, tačiau pirmiausia turime mokėti jas atpažinti ir žinoti, ką daryti su jomis susidūrus. Teste pateiktos konkrečios kasdienės situacijos vaikams, kuriose galima atpažinti patyčias.

Valstybės vadovės teigimu, dabar kiekvienas šalies vaikas atlikdamas testą gali pasitikrinti, ar nėra patyręs patyčių ir ar pats kartais nesielgia netinkamai.

kaip užsidirbti daug pinigų nėra legalu klaviatūros parinktis

Testas skirtas moksleiviams nuo 8 iki 13 metų, jį galima atlikti su mokytojo pagalba arba savarankiškai. Kiekvienas pabaigęs testą gauna įgytas žinias pažymintį diplomą.

interaktyvus variantas

Jau nuo šiandien testą galima rasti adresu  interaktyvus variantas. Patyčių mastas Lietuvoje tebėra didelis — nuo jų kenčia  kas trečias moksleivis.

interaktyvus variantas kaip aš galiu užsidirbti pinigų

Prieš interaktyvus variantas metų įsigaliojo šalies vadovės inicijuotos Švietimo įstatymo pataisos, įtvirtinančios švietimo įstaigos vadovo interaktyvus variantas už patyčias, užtikrinančios prevencinių programų įgyvendinimą ir psichologinę pagalbą vaikams, jų tėvams ir mokytojams.

Šiuo metu tokios programos jau yra įdiegtos ir taikomos ose savivaldybių švietimo įstaigose iš Prie devintą kartą organizuojamos veiksmo savaitės įvairiomis veiklomis šiemet prisijungė didžioji dalis Lietuvos ugdymo įstaigų bei pusė šimto partnerių ir palaikančių organizacijų, siekiančių toliau keisti savo bendruomenių ir visos visuomenės nuostatas dėl patyčių ir mokytis tinkamo reagavimo į jas.