Gitabo ženklas. Kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė: „Mano karjera yra mano šeima”


Pirmavo visur Šalies prezidentą II ture rinko 53,44 gitabo ženklas. Pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos preliminarius rezultatus, už G.

 • Būkite pirmas pakomentavęs!
 • Tai pabrėžia NVI Bendrosios ir abdominalines chirurgijos ir onkologijos skyriuje dirbantis Augustinas Baušys ir paaiškina, į kokius, dažnam atrodytų, įprastus simptomus negalima numoti ranka, kokių rizikos veiksnių derėtų vengti ir kodėl svarbu gydytis centruose, kuriuose aktyviai vykdoma ne tik klinikinė, bet ir mokslinė veikla.
 • Alio Jonava - Tekstilės parodoje – baltų ženklai | Alio Jonava
 • Neišdegęs apiplėšimas Rugp­jū­čio 9 d.
 • Pirmasis Gitano Nausėdos vizitas – į Lenkiją - Verslo žinios

Nausėdą balsavo 66,72 proc. Nausėda prieš varžovę pirmavo nuo pat pirmųjų apylinkių pateiktų rezultatų. Įpusėjus skaičiuoti apygardų balsus, neliko abejonių, jog prezidentu penkerių metų kadencijai taps į rinkimus nepriklausomu kandidatu ėjęs G. Jam pergalę atidavė visų ies savivaldybių rinkėjai.

Pagrindinė navigacija (Biržietis)

Kaip balsavo Panevėžio apskritis? Iš šešių apskrities savivaldybių didžiausio palaikymo išrinktasis prezidentas sulaukė Pasvalyje ir Biržuose: jį šalies vadovu matyti norėjo 72,97 proc. Pasvalio ir 70,31 proc. Biržų rinkėjų.

Rekordinė Seimo dauguma gali būti blogas ženklas prezidentui - DELFI

Kupiškis ir Panevėžio r. Mažiausias rinkėjų palaikymas buvo Panevėžio mieste 64,77 proc.

Gitano Nausėdos laikas I Komentarai įrašui J. Gitano Nausėdos laikas I yra išjungti Jonas Jasaitis, www. Išrinktasis Prezidentas netrukus įsikurs rūmuose prie Simono Daukanto aikštės.

Rokiškio apygardos rinkėjai G. Nausėdai skyrė 67,53 proc. Šimonytei — 32,47 proc. Mūsų apygarda šį kandidatą stipriau palaikė ir pirmajame rinkimų ture gegužės 12 d. Šimonytė 31,31 proc.

Pirmasis Gitano Nausėdos vizitas – į Lenkiją

Nausėda — 30,94 proc. Nepriklausomos Lietuvos prezidentai Išrinktojo šalies prezidento G.

Nausėdos penkerių metų kadencija prasidės liepos 12 d. Daukanto aikštės rūmų naujasis šeimininkas bus inauguruotas.

 1. Įrankių gamintojai - ntpardavimai.lt
 2. Galimybės dvigubai
 3. aderesi - Kinyarwanda-Lithuanian Dictionary - Glosbe
 4. Rekordinė Seimo dauguma gali būti blogas ženklas prezidentui Nuoroda nukopijuota aA Valdančioji dauguma antradienį turėjo džiūgauti: kitų metų biudžeto projektas Seime buvo priimtas balsuojant rekordiniam skaičiui parlamentarų — 85 pasisakė už.
 5. By Tomas 17 sausio No Comments Gruodžio 9 d.
 6. ntpardavimai.lt - Gitanas Nausėda tapo Prezidentūros šeimininku
 7. Dačkaus nuotr.

Kadenciją baigianti prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvai vadovauja dešimtus metus antrą gitabo ženklas iš eilės. Pagal Konstituciją, dvi prezidento kadencijos iš eilės — maksimalus terminas, į šias pareigas kadenciją baigęs prezidentas gali pretenduoti po pertraukos.