Galimybių paskaita, Google News Lab paskaita: faktų tikrinimo galimybės ir įrankiai | Lietuvos žurnalistikos centras


Vizitai Paskaitos, susitikimai, vizitai Atsižvelgiant į kovo 12 d.

30 sekundžių dvejetainių opcijų strategija knygos apie biržos maklerius

Vyriausybės nutarimą dėl privalomai stabdomo kontaktinio ugdymo proceso visose Lietuvos mokyklose iki kovo 27 d. Atsiprašome už nepatogumus. Lietuvos moksleivius ir jų mokytojus kviečiame susipažinti su Vilniaus universitetu.

galimybių paskaita

Studijų galimybių pristatymas būsimiems Universiteto studentams, įvairios paskaitos, galimybių paskaita mokslo populiarinimo klausimais bei esamų studentų noras pasidalinti studijų patirtimi visada buvo viena svarbiausių galimybių paskaita organizuojamų veiklų.

Kasmet stengiamės kuo efektyviau organizuoti studijų informacijos sklaidą, sudaryti patogias sąlygas interesantams gauti visus atsakymus į kylančius klausimus apie studijas, priėmimo tvarką.

Galimi galimybių paskaita vizitai: moksleivių apsilankymas Vilniaus universitete; Vilniaus universiteto atstovų atvykimas į mokyklą.

galimybių paskaita

Vizitų metu susipažinsite su Vilniaus universitetu, studijų galimybėmis, sužinosite apie studentiškas veiklas ir organizacijas, o mes atsakysime į jums rūpimus klausimus. Moksleivių apsilankymas Vilniaus universitete Vizitas orientuotas į 9—12 klasių moksleivius. Grupė iki 30 moksleivių.

Data derinama likus bent 2 savaitėms iki apsilankymo Vilniaus universitete. Atvykę aplankysite Vilniaus universiteto bibliotekąišklausysite paskaitą apie Vilniaus universitetą ir studijų galimybes.

bitcoin kriptovaliutų keitimas