Būtinas variantas, Account Options


Spausdinti Prezidentė: pirmasis biudžeto projekto variantas yra tobulintinas Prezidentūros nuotr.

būtinas variantas kokia yra olimpinės prekybos demo sąskaita

Pirmasis kitų metų valstybės biudžeto projekto variantas yra tobulintinas, bet biudžetą būtina priimti iki šių metų pabaigos, trečiadienį pareiškė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Grybauskaitė atkreipė dėmesį, kad parengtame projekte numatytas "labai didelis" deficitas.

būtinas variantas

Anot šalies vadovės, taisytinas yra ir "Sodros" būtinas variantas, ypač planuojamas išmokų neįgaliesiems mažinimas. Manau, kad to neturėtų būti.

satoshi nakamoto straipsnis apie bitcoin uždarbis dizaineriui internete

Taigi yra daug taisytinų dalykų", - sakė D. Kita vertus, Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva privalo priimti biudžetą iki metų pabaigos ir taip pademonstruoti tarptautinėms rinkoms, jog "sugeba susitvarkyti pati".

robotų parinktys

Tai parodytų, kad šalis sugeba susitvarkyti pati, tai būtų ir tarptautinių rinkų pasitikėjimas, Lietuva galėtų ir toliau tenkinti savo skolinimosi poreikius išorėje", - teigė Prezidentė. Biudžeto priėmimas, anot šalies vadovės, yra visų Seimo politinių partijų politinė atsakomybė.

žmonos finansinė nepriklausomybė bitcoin analitikos naujienos

Vyriausybė Seimui pateikė kitų metų biudžeto projektą, kuriame bendras valstybės ir "Sodros" biudžetų deficitas numatomas 9,5 proc.