Benary variantai


Petunijos - surfinijos (2014)

Straipsnis is interneto platybiu: Darius Peckus Gaudamos pakankamai šviesos, drėgmės ir trąšų, surfinijos greitai auga ir žydi iki pat vėlyvųjų rudens šalnų.

Yra veislių labai dideliais, pilnaviduriais, smulkiais, įvairių spalvųir atspalvių žiedais.

📈 IQ Option Forex Optionen Erklärt 📈 Alternative zu Binären Optionen 💰 FX Options Tutorial De

Smulkiažiedžių surfinijų žiedai būna iki 2, cmskersmens, vidutinio stambumo - cm, stambiažiedžių - cm. Surfinijos, svyrančiosios petunijos vis dar išlieka tarp populiariausių gėlių. Švelnaus aromato žiedais Pagal šakojimąsi ir svirimą surfinijos skirstomos į augančias tiesiai, benary variantai mažai svyrančias augalai išauga iki 0,25 msvyrančias vidutiniškai 0,35 m ir stipriai svyrančias 0,5 m.

Wolfgang_Köhler_Geštalpsichologija_Pažintis_su_šiuolaikinės_psichologijos_sąvokom_is.pdf

Ant atramėlių kaip raganės auginamos surfinijos tampa žaisminga spalvotos sienos puošmena. Augalų lapai sodriai žali, pražanginiai, įvairių formų: lancetiški, ovališki, elipsiški.

įnašas už dvejetainius opcionus

Stiebai yra šakoti, lankstūs bei svyrantys. Šaknų sistema kuokštinė, negausi. Žydi labai gausiai smulkiais žiedeliais. Neseniai pasirodė svyrančios petunijos, arba kalibrachojos Calibrachoasmulkiais gelsvais, ryškiai rožiniais, plytiškai raudonais ir violetiniais žiedeliais.

Jos vadinamos vienos iš tėvinių rūšių Petunia calibrachoa vardu.

PIRMĄ KARTĄ ČIA?

Šie svyrantys augalai dauginami tik auginiais, nes sėklų nesubrandina arba sėjinukai neatitinka veislės požymių. Patarimai sodinantiesiems Į lovelius, gėlines, vazonus daigai sodinami gegužės pabaigoje ar birželio mėnesį, pasibaigus šalnoms. Lovelių dugnai benary variantai būti su drenažo skylutėmis vandeniui išbėgti.

Užpilamas 3 cm žvyro arba skaldos sluoksnis, benary variantai substrato beriama tiek, kad suslūgęs jis būtų cm žemiau lovelio kraštų.

Vienmečių augalų sėklos

Jauni augalėliai į lovelius sodinami įstrižai, nelygu, į kurią pusę norima turėti svyrančias žiedų girliandas. Į gėlines, pastatomus vazonus ar konteinerius daigai sodinama įprastai ar pasvirę. Indai užpildomi sunkesnės žemės mišiniu, kuris gerai sulaiko drėgmę ir ne taip greit išdžiūsta.

benary variantai

Tai gali būti durpių, daržo žemės ir komposto bei priemolio mišinys Galima įsigyti specialiai šioms gėlėms skirto durpinio substrato pH 5,0. Surfinijas galima komponuoti su kitomis gėlėmis pakabinamuose krepšiuose, loveliuose, gėlinėse, statinaitėse, vežimaičiuose ir t.

Dekoratyvinis moliūgas. Dekoratyviniai moliūgai: rūšys ir auginimas

Stambiažiedės surfinijos paprastai derinamos su vešliau augančiais augalais: lakišiais, cimbžiedomis, šlamučiais. Kad ilgiau žydėtų Vegetacijos metu surfinijos laistomos benary variantai poreikį. Vanduo turi būti minkštas, drungnas. Žemė turi būti drėgna, bet neužmirkusi. Vasaros karštomis dienomis durpėse pasodintas gėles tenka laistyti 2 kartus per dieną. Prigijusios gėlės, kad augtų vešlios benary variantai ryškiau bei ilgiau žydėtų, per vasarą kas dienas tręšiamos 0,2 proc.

Kiekvieną dieną benary variantai peržydėjusių gėlių žiedus su koteliu, greičiau pražysta nauji žiedai. Nuėmus tik žiedlapius, lieka sėklų pradmenys, kurie brandina sėklas, todėl augalas ne taip gausiai žydi, būna mažiau dekoratyvus.

Uploaded by

Netolygiai nusvirusias surfinijas galima apkirpti. Tai gana sveiki augalai.

benary variantai

Jas pažeidžia tik amarai, o lietingą vėsią vasarą gali apnikti miltligė. Nuo amarų purškiama insekticidais: deciu 0,1 proc. Mažai pažeistas gėles verčiau purkšti fitoncidinių augalų česnakų, serenčių, pelynų, kiečių, tabako dulkių ir kt.

Dekoratyvinis moliūgas. Dekoratyviniai moliūgai: rūšys ir auginimas

Purškiama nesaulėtą dieną arba vakare. Musu forumietes Neili naudingas patarimas, pamokymas: vaizdinė dauginimo medžiaga: "šiuo metu turiu tokias petunijas svyrančias, šios veislės gerai šakojasi ir nebūtina skabyti kad šakotusi, bet aš noriu pasidauginti daugiau dėl to skabau, vat: tada sodinu į drėgną, gerai benary variantai substratą: tada uždengiu polit.

Štai ir viskas, sėkmės ".