Atšaukimo galimybė


Dažniausiai užduodami klausimai: 7.

uždirbk pinigų blockcan sėdi prie kompiuterio kaip užsidirbti pinigų

Pervedimai ir mokėjimai 7. Jei atšaukti atšaukimo galimybė galite, ties pervedimu matysite atšaukimo galimybę.

atšaukimo galimybė

Tokiu atveju pažymėkite varnele ties pervedimu ir spauskite "Atšaukti". Jei atšaukimo galimybės ties pervedimu nematote, atšaukimo sąlygos yra tokios: Pervedimai kitiems Paysera naudotojams - pervedimai įskaitomi į gavėjų sąskaitas akimirksniu, todėl atšaukti galimybės nėra.

  • Kaip nusipirkti išankstinį bilietą internete?
  • Naudinga informacija 0 comments Tikrai ne paslaptis, kad nemažai keleivių, kurie randa pigius bilietus vėliau nutaria nebeskristi, keisti datas ar panašiai.
  • Apie Booking.

Dėl pervedimo atšaukimo ar grąžinimo, jums reikalinga tiesiogiai kreiptis į gavėją. Jei nepavyktų susisiektu su gavėju, prašome kreiptis į klientų aptarnavimo centrą.

bitcoin grynųjų pinigų algoritmas nuotolinis uždarbis namuose

SEPA neskubūs pervedimai - dėl pervedimo atšaukimo prašome kreiptis į klientų aptarnavimo centrą. Jei pervedimas dar neišsiųstas iš Paysera, atšaukus pinigai grįžta į sąskaitą per kelias minutes. Jei pervedimas jau išsiųstas, grąžintas gali būti tik su gavėjo sutikimu.

Atšaukimo įkainius ir daugiau informacijos apie tai galite matyti čia. SEPA Instant pervedimai - pervedimai įskaitomi į gavėjų sąskaitas akimirksniu, todėl atšaukti galimybės nėra, o grąžinimas gali būti tik su gavėjo sutikimu.

tarpininkas, turintis prieigą prie eurųpos rinkų

Tarptautiniai pervedimai, atšaukimo galimybė pervedimai ne EUR valiuta - prašome kreiptis į klientų aptarnavimo centrą ir mes jus informuosime, kokiomis sąlygomis, priklausomai nuo banko per kiek laiko, kokie banko pervedimo atšaukimo mokesčiaigalima atšaukti jūsų pervedimą.